EN|RU|UK
 Суспільство
  10572  41

 У всій владній вертикалі треба ввести посаду уповноважених у справах людей з інвалідністю, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що потрібно зробити в країні, щоб полегшити життя інвалідам.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Гройсман зазначив: "Свого часу я вивів формулу зміни якості життя в Україні. Одні з її найголовніших елементів – совість та відповідальність. Якщо цього немає – це одразу помітно. Особливо, коли йдеться про вирішення непростих соціальних питань – як то проблеми людей з інвалідністю. 

Сьогодні нам знадобилася ціла нарада у глави Уряду, аби привернути увагу до цих проблем і до цих людей, які обмежені в русі, але не в своєму бажанні відстояти елементарні права. 

Що пропоную? 

У всій владній вертикалі треба ввести посаду уповноважених у справах людей з інвалідністю, - Гройсман 01 По-перше, ввести по всій владній вертикалі уповноважених у справах людей з інвалідністю. Така посада є в Уряді і має з’явитися в місцевих адміністраціях. 

У всій владній вертикалі треба ввести посаду уповноважених у справах людей з інвалідністю, - Гройсман 01 По-друге, провести перевірки вже збудованих об’єктів на предмет врахування вимог і норм доступності. Виправити помилки. 

У всій владній вертикалі треба ввести посаду уповноважених у справах людей з інвалідністю, - Гройсман 01 По-третє, долучити громадськість до перевірки таких об’єктів – нерідко саме голос громадськості дозволяє уникнути проявів халатності та безвідповідальності. 

Пройде небагато часу, і людей буде важко вразити оновленим сквером чи новим автобусом. Конкуренція буде в іншому – в якості життя і в тому, як вирішують проблеми людей. Передусім тих, кому наша допомога потрібна найбільше.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064920
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору