EN|RU|UK
 Політика України
  16500  113

 Тимчасові автостоянки на тротуарах заборонять в Україні, - Парцхаладзе. ІНФОГРАФІКА

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми (ДБН), зокрема, згідно з нормами не допускається влаштування автостоянок на тротуарах.

Відповідні зміни містяться в новому ДБН В.2.3-5: 2018 "Вулиці та дороги населених пунктів", що встановлює вимоги на проектування та будівництво вулиць і доріг міських і сільських населених пунктів, повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook, пише Цензор.НЕТ.

Тимчасові автостоянки на тротуарах заборонять в Україні, - Парцхаладзе 01

"Сьогодні хаотичні парковки автомобілів значно ускладнюють дорожній рух і спричиняють додаткові затори, а, по-друге, і найважливіше - створюють небезпеку та незручності для руху пішоходів. Тому однією з важливих змін під час оновлення ДБН щодо вулиць і доріг стала норма заборони проектування автостоянок тимчасового зберігання, зокрема, на тротуарах. Це сприятиме підвищенню безпеки у пішохідних зонах та мінімізації можливих аварій за участю пішоходів", - отметил замминистра.

Згідно з новим ДБН, не допускається проектування тимчасових автостоянок:

- на тротуарах;

- уздовж проїжджих частин магістралей загальноміського значення безперервного руху;

- уздовж проїжджих частин магістралей загальноміського значення регульованого руху і магістралей районного значення в разі, коли коефіцієнт використання пропускної здатності наближається до 1, і при виділенні на цих магістралях окремих смуг для руху маршрутного транспорту.

Оновлені державні будівельні норми поширюватимуться на проектування нових і реконструкцію існуючих вулиць і доріг.

Тимчасові автостоянки на тротуарах заборонять в Україні, - Парцхаладзе 02

Як зазначають на Урядовому порталі, фактичні порушення паркування під час експлуатації доріг регулюватимуться відповідно до новоприйнятого Закону України від 21.12.2017 № 2262-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів", що набирає чинності 27 вересня 2018 року.

Новий проект ДБН щодо вулиць і доріг розроблений на заміну аналогічного 2001 року, вже затверджений і буде опублікований найближчим часом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064959
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору