EN|RU|UK
 Здоров'я
  9654  44

 Жодна дитина в Україні не померла від щеплення, Держлікслужба має скасувати заборону вакцин для профілактики поліомієліту та правця, - МОЗ

Регіональна група оперативного реагування надала результати розслідування летального випадку дитини в Тернопільській області, який збігся за часом з проведенням імунізації.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я, результати доводять відсутність причинно-наслідкового зв'язку між проведенням імунізації і смертю.

Тому Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками має відкликати виданий у лютому 2018 року припис про тимчасове вилучення вакцин Імовакс Поліо і для профілактики дифтерії, правця та кашлюку.

Сейчас Министерство здравоохранения работает над усовершенствованием порядка установления временного запрета иммунобиологических препаратов, чтобы избежать подобных недоразумений в будущем.

"Україна показує позитивну динаміку у зниженні випадків дитячої смертності. Смертність дітей у віці до 5 років знизилась з 5491 випадку у 2010 році до 3610 випадків у 2016 році. Того ж 2016 року рівень дитячої смертності дітей до 1 року складав 2955 випадків. Це близько 8 смертей на день, і інколи трапляється так, що смерть дитини збігається з вакцинацією в часі. Усі випадки дитячих смертей були розслідувані, причина смерті встановлена. Жодної смерті внаслідок вакцинації не зафіксовано", - зазначають у МОЗ.

Водночас, протягом 2017 року було проведено 1 361 776 щеплень. У тому числі - 120 584 дітям проведено щеплення проти поліомієліту (ІПВ), 192 004 проведено щеплення проти дифтерії, кашлюку та правця. 

"Вакцинація - єдиний засіб, що допомагає убезпечити дитину від інфекційний хвороб, що призводять до тяжких наслідків або смерті. Усі вакцини в Україні - безпечні, прекваліфіковані Всесвітньою організацією здоров`я та мають багаторічний позитивний досвід застосування", - нагадують у МОЗ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064967
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору