EN|RU|UK
 Політика України
  4637  22

 НАБУ оголосило конкурс на 34 посади детективів

7 травня 2018 року розпочався прийом документів для участі в конкурсі на посади детективів Національного антикорупційного бюро України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ, відповідне розпорядження директора з оголошенням четвертої хвилі конкурсу та його умовами розміщено на сайті Бюро.

Зокрема, вакантними є 4 посади детективів, 29 посад старших детективів та посада керівника підрозділу детективів. Кандидатами на зазначені посади можуть бути фахівці у галузі права із досвідом роботи за спеціальністю не менше 2 років, які володіють іноземною мовою, мають аналітичні здібності, вміють працювати в умовах мультизадачності та з великими масивами інформації.

На учасників конкурсу, як і раніше, чекає п’ятиетапний відбір: тестування на знання законодавства, тестування загальних здібностей (General Skills), психологічне тестування, співбесіда з конкурсною комісією та поліграф.

Прийом документів для участі в конкурсі триватиме впродовж 15 календарних днів - до 21 травня включно.

Документи подаються у друкованому вигляді на адресу Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає обійняти особа, із зазначеного переліку).

НАБУ оголосило конкурс на 34 посади детективів 01

Прес-служба НАБУ нагадала, що перших 70 детективів із 2700 кандидатів було обрано 24 серпня 2015 року. У березні 2016 року в результаті другої хвилі конкурсу обрали ще 65 детективів із-поміж 1956 осіб. У червні 2017 року завершилася третя хвиля відбору, під час якої конкурсна комісія обрала 55 осіб із 2494 кандидатів. Наразі в НАБУ працюють 212 детективів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064994
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору