EN|RU|UK
 За кордоном
  27097  171

 "Змінилися й умови, і можливості, і бажання людей працювати, і період активного життя", - Медведєв запропонував підвищити пенсійний вік росіян

Прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що уряд РФ найближчим часом підготує свої пропозиції з питання підвищення пенсійного віку і внесе на розгляд депутатів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Уряд свої пропозиції підготує у найкоротшій перспективі і внесе їх до Державної думи. Я сподіваюся, ми їх із вами зможемо розглянути", - заявив, виступаючи перед депутатами, Медведєв.

При цьому він зазначив, що зараз пенсійна система не ідеальна, і вимагає вдосконалення.

Медведєв заявив, що в Росії необхідно ухвалювати рішення щодо підвищення пенсійного віку, але акуратно і виважено. Він нагадав, що колишні рамки пенсійного віку приймалися в 30-ті роки минулого століття, коли тривалість життя була в районі 40 років.

"Відтоді життя в країні змінилося, безумовно, в кращу сторону. У нас змінилися і умови, і можливості, і бажання людей працювати, і період активного життя", - підкреслив Медведєв.

"Тому, - сказав він, - рішення ухвалювати треба, але, звичайно, ухвалювати акуратно, виважено, ухвалювати, виходячи з готовності людини продовжити роботу, наявності у неї сил і здоров'я, зміни в корпоративному законодавстві про працю".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3065179
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору