EN|RU|UK
 Політика України
  9171  44

 Глава Антикорупційної ініціативи ЄС Ткешелашвілі заявила про важливість створення в Україні ефективного Антикорупційного суду

Глава Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу Ека Ткешелашвілі переконана, що без Антикорупційного суду система боротьби з корупцією в Україні не може бути максимально ефективною і виправдати всі очікування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я хотіла б зазначити, що однією з ключових ланок боротьби з корупцією є Антикорупційний суд. На необхідності його створення цілком відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії неодноразово наголошували європейські партнери. Це суттєвий елемент для того, щоб система дала ту віддачу, яку від неї очікують, щоб справи мали завершення в судах", – сказала Е.Ткешелашвілі в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона зазначила, що рекомендації Венеціанської комісії все ще залишаються "каменем спотикання" під час підготови законопроекту до другого читання.

"Це не просто якесь побажання з боку партнерів України, це чітко виважене бачення того, які елементи мають бути притаманні цим законам, щоб суд був реально незалежним, ефективним і виконував свою роль", - пояснила керівник Антикорупційної ініціативи ЄС.

Е.Ткешелашвілі підкреслила, що боротьба з корупцією важлива, зокрема для гарантування безпеки в Україні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3065718
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору