EN|RU|UK
 Події
  19055  120

 Кадрові проблеми ЗСУ може вирішити реорганізація системи призначення командирів і впровадження цивільного контролю, - волонтер Решетилова

Всі інформаційні сили ЗСУ кинуті на захист комбрига Юрія Головашенка, хоча в Генштабі всі знають, ким він є.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала волонтер і координатор проекту "Медійна ініціатива за права людини" Ольга Решетилова, повідомляє Цензор.НЕТ.

Також вона нагадала, що інформувала ЗСУ про свої плани оприлюднити негативну інформацію про комбрига, хоча і хотіла б спільно знайти вихід із ситуації.

"Але совкова система ЗСУ вкотре доводить, що вона за будь-яких обставин  захищатиме "свою" людину, чхаючи при цьому на тих, хто на своїх плечах уже чотири роки виносить війну.

Коротко щодо звинувачень: Громов - не аватар і не порушник.  Так, на Головашенка мені скаржилися солдати і офіцери бригади. Їх були десятки. І так, я спочатку заспокоювала народ, мовляв, дайте людині час, може, вона наведе порядок. Але ситуація погіршувалася щодня".

Решетилова повідомила, що з моменту оприлюднення інформації про те, що комбриг 57-ї ОМПБр Юрій Головашенко виписує незаслужені догани військовослужбовцю Максиму Громову, їй дзвонять "переговорники", зокрема і волонтери, щоб "вирішити ситуацію".

Координатор проекту "Медійна ініціатива за права людини" відповіла на деякі закиди, висловлені комбригом:

"Ситуація, про яку я написала Головашенку в ФБ і після якої він мене забанив, стосувалася побиття 53-річного бійця командиром бронегрупи. На абсолютно обґрунтовані питання, я сходу отримала відповідь "не пишите мне больше". Це було в січні, сьогодні - травень", - пише волонтер..

"Ага, ще. Головашенко бреше, бо я ніколи не телефонувала виконуючому обов’язки командуючого ОК. Я з ним не знайома, і в мене немає його номера телефону.

Я бачу тільки наступне розв‘язання конфлікту:
- якнайшвидше впровадження інтструменів цивільного демократичного контролю за ЗСУ на законодавчому рівні;
- призначення командирів на посади комбатів і вище на конкурсній основі за прозорою процедурою;
- впровадження для кандидатів на такі посади випробовувального терміну;
- перегляд системи підготовки кадрів оперативно-тактичного і оперативно-стратегічного рівня; 
- проведення тренінгів для офіцерського і рядового складу ЗСУ з питань захисту своїх прав.

Окрім звільнення зашкварених комбригів, маємо говорити про системні проблеми".

Кадрові проблеми ЗСУ може вирішити реорганізація системи призначення командирів і впровадження цивільного контролю, - волонтер Решетилова 01
Кадрові проблеми ЗСУ може вирішити реорганізація системи призначення командирів і впровадження цивільного контролю, - волонтер Решетилова 02

Нагадаємо, Ольга Решетилова звинуватила комбрига 57-й ОМПБр в незаслужених доганах військовослужбовцю Максиму Громову. Юрій Головашенко у відповідь заявив про погрози з її боку.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3065754
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору