EN|RU|UK
 За кордоном
  17425  80

 Дозвіл на будівництво "Північного потоку-2" у фінській економічній зоні оскаржать у суді

Фонд "ClientEarth Юристи для Планети" звернувся в Адміністративний суд міста Вааса, Фінляндія, зі скаргою на будівництво газопроводу "Північний потік - 2". Скарга стосується будівництва ділянки газопроводу довжиною 380 км у фінської економічній зоні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112.

"Що має велике значення з нашої точки зору, так це те, що будівництво не тільки цього фрагмента, а й усього трубопроводу" Північний потік-2 "ставить під загрозу енергетичну безпеку Європейського Союзу. Тобто, це зробить ще більшою залежність ЄС від поставок енергосировини з недемократичних країн, із країн поза Євросоюзом, в цьому разі з недемократичної країни", - заявив глава ClientEarth Марцин Сточкевіч.

Він також підкреслив, що згідно з наданими інвестором документами можливий вплив будівництва на екологічну ситуацію у територіальних фодах Фінляндії слабо вивчено.

Нагадуємо, Фінляндія надала дозвіл на будівництво 5 квітня 2018 року.

Нагадаємо, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Глава "Газпрому" заявив, що після побудови "Північного потоку-2" і "Турецького потоку" транзит газу через Україну знизиться у десять разів. Глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що втрати України у разі, якщо Росія припинить транзит газу, складуть $3,5 млрд на рік.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3065766
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору