EN|RU|UK
 Політика України
  16629  115

 Перспективи отримати чималі гроші від приватизації сумнівні: більшість держпідприємств втратили потенціал, - Данилюк

Окремі люди заробили статки на українських держпідприємствах, зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк. За його словами, держпідприємства фактично належать цим окремим людям, і за великим рахунком влада - це просто посередник.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк в інтерв'ю "Новому времени" назвав сумнівними перспективи отримати суттєві кошти внаслідок приватизації, передає Цензор.НЕТ.

"За стільки років ми не змогли приватизувати держпідприємства. На них окремі люди заробили статки. Виходить, держпідприємства фактично належать цим окремим людям, і за великим рахунком влада - це просто посередник. Зараз їхня вартість невелика, перспективи отримати чималі гроші від приватизації сумнівні. Але найжахливіше інше - більшість держпідприємств втратили свій потенціал", - заявив міністр.

Крім того, він зазначив, що для того, щоб перебувати в глобальному бізнесі, конкурувати, треба було всі ці роки інвестувати в підприємства, ефективно ними керувати, боротися за ринки.

"Цього не відбувалося. У Китаї зовсім інший підхід. Там держкомпанії активно розвиваються і борються за зовнішні ринки. У нас такого немає. У нас підхід такий, щоб більше собі "накосити", - додав Данилюк.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3065825
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору