EN|RU|UK
 Політика України
  4633  19

 Затверджено остаточний рейтинг 10 кандидатів на посади в НКРЕКП

Конкурсна комісія з призначення членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила остаточний рейтинг із 10 кандидатів на 5 посад у НКРЕКП.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, результати були оголошені під час засідання конкурсної комісії.

Десятьма претендентами на посади в НКРЕКП стали Формаг Олександр, Антонова Олена, Коваленко Дмитро, Кривенко Оксана, Борисенко Андрій, Магда Олексій, Цаплін Валерій, Кайдаш Руслан, Магльований Євген, Олефір Дмитро.

Список було сформовано за результатами двох співбесід і спецперевірки, результати якої були оголошені 10 травня.

"Вперше в історії України членами НКРЕКП стануть особи, відібрані в результаті конкурсу", - прокоментував голова комісії Василь Котко.

За підсумками конкурсу на затвердження Президентові має бути представлено сформований рейтинг із 10 кандидатів, які отримали найкращі оцінки. Він своїм указом повинен затвердити на посадах 5 представників з цього переліку.

"З представлених кандидатів можна вибрати п'ять кваліфікованих, грамотних, професійних, навіть порядних. У цьому переліку є навіть більше, ніж 5 осіб, які будуть кращими, ніж керівництво НКРЕКП, яке є сьогодні. Однак конкретних прізвищ я не хотів би називати. Президент ухвалить своє рішення - і нестиме відповідальність за свій вибір", - прокоментував Андрій Герус, експерт реанімаційного пакету Реформ.

Експерт зазначає, що прізвища учасників рейтингу були відомі вже давно, тому в Адміністрації Президента встигли проаналізувати кандидатури і, ймовірно, визначитися з вибором.

"Якщо на це буде політична воля, то призначення може бути здійснено вже  цього тижня і в травні НКРЕКП почне свою роботу", - додав Герус.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066017
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору