EN|RU|UK
 Суспільство
  14033  78

 ГШ обурила не ситуація в 57-й ОМПБр, а її розголос у Цензор.НЕТ, - волонтер Решетилова про реакцію штабу на конфлікт у бригаді

Після розголосу волонтером і координатором проекту "Медійна ініціатива за права людини" Ольгою Решетиловою ситуації з утисками військовослужбовця 57 бригади Максима Громова його командиром Юрієм Головашенком у Генштабі заявили про сплановану інформаційну акцію проти нього.

Про це сама волонтер написала в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Знаєте, що їх там у ГШ обурило найбільше? Що мої пости поширив Цензор.НЕТ. І саме це, за їхньою версією, "має ознаки спланованої інформаційної акції", - повідомила вона.

На думку Решетилової, вище командування ЗСУ "купається в теплих власноруч створених інформаційних ваннах".

"Справа в тому, що я, на відміну від штатних блогерів МО і ГШ, - професійний журналіст. Колеги довіряють мені, бо я ніколи не публікую неперевірену інформацію. А якщо і помиляюся, то завжди це публічно визнаю", - написала вона.

Решетилова підкреслила, що розбиралася із ситуацією в 57 бригаді з жовтня минулого року як на місці, тоді ще в АТО, так і в Києві, вивчала всі "за" і "проти" і можливості вирішення ситуації.

"Мені не потрібно організовувати "інформаційні акції". Написаний мною текст сам по собі є інформаційним приводом", - заявила волонтер.

"На наших очах руйнується те, що ми з вами разом такими неймовірними зусиллями відновлювали у 2014 році. Скаженими темпами відбувається відкат ЗСУ до довоєнних часів. І просто не помічати цього і робити вигляд, що все ок, - це наш із вами колективний злочин" , - резюмувала Решетилова.

Нагадаємо, раніше волонтер Решетилова звинуватила комбрига 57-ї ОМПБр у незаслужених доганах військовослужбовцю Громову, життя якого перетворилося на "пекло".

ГШ обурила не ситуація в 57-й ОМПБр, а її розголос у Цензор.НЕТ, - волонтер Решетилова про реакцію штабу на конфлікт у бригаді 01
ГШ обурила не ситуація в 57-й ОМПБр, а її розголос у Цензор.НЕТ, - волонтер Решетилова про реакцію штабу на конфлікт у бригаді 02
ГШ обурила не ситуація в 57-й ОМПБр, а її розголос у Цензор.НЕТ, - волонтер Решетилова про реакцію штабу на конфлікт у бригаді 03

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066018
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору