EN|RU|UK
 Політика України, Події
  6753  26

 Нардеп Дейдей не з'явився в НАЗК давати пояснення про можливе зловживання повноваженнями, його запросили повторно

Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і має право дати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, в НАЗК повторно запрошено Євгена Дейдея.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Нацагентство встановило, що "перебуваючи в статусі народного депутата України, тобто особи, уповноваженої на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", Євген Дейдей у вересні 2017 року, всупереч вимогам пункту 3 частини першої статті 28 зазначеного закону і частин другої та третьої статті 8 Закону України "Про статус народного депутата України", користуючись наданими Законом України "Про статус народного депутата" депутатськими повноваженнями для задоволення приватного інтересу, здійснював дії на свою користь при направленні депутатського звернення до генерального прокурора України".

На думку фахівців НАЗК, ці обставини зумовили виникнення суперечності між службовими/представницькими повноваженнями народного депутата України Дейдея Є.С. і його приватним інтересом, що вплинув на об'єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

"У цьому випадку є ознаки порушення вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У зв'язку з цим Національне агентство в установленому порядку запрошувало народного депутата України 10 травня цього року для пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, однак він не з'явився. Євгена Дейдея повторно запрошено прибути в Національне агентство 16 травня 2018 року упродовж дня з 09:00 до 18:00", - резюмують в НАЗК.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066047
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору