EN|RU|UK
 Політика України
  4718  19

 Держсекретар МЗС Халворсен запевнив у готовності Норвегії й надалі допомагати Україні фінансово для впровадження системних реформ

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця під час зустрічі з держсекретарем МЗС Норвегії Аудуном Халворсеном подякував за 4,6 млн євро, виділених у рамках "Плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр." У відповідь отримав запевнення про можливе продовження.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства закордонних справ України.

Учасники констатували високу активність двостороннього партнерства, зокрема у сфері політичного діалогу. Користуючись нагодою, норвезька сторона підтвердила наміри голови Стортингу (парламенту) Норвегії Торе Вілхелмсен Трьоен та міністра закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде здійснити офіційні візити в Україну у другому півріччі 2018 року. Також було відзначено позитивні тенденції у сфері двосторонньої торгівлі та поступове зростання обсягів норвезьких інвестицій в українську економіку за підсумками 2017 року.

Торкнувшись питань взаємодії України та Норвегії у багатосторонніх форматах, С.Кислиця окремо подякував норвезькій стороні за надану фінансову підтримку у розмірі 4,6 млн. євро в рамках "Плану дій РЄ для України на 2018-2021 рр.". У свою чергу А.Халворсен висловив готовність і надалі надавати практичну допомогу з метою імплементації системних реформ в Україні.

Норвезьку сторону було поінформовано про зусилля керівництва України з метою імплементації Мінських домовленостей та перспектив започаткування миротворчої операції ООН на сході нашої держави. Крім того, сторони обговорили співпрацю у рамках НАТО, у т.ч. у контексті підготовки до наступного Саміту Альянсу в липні ц.р. у Брюсселі.

Відбувся також обмін думками з актуальних міжнародних питань.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066056
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору