EN|RU|UK
 Суспільство
  12837  50

 Робота, яка не відповідає інтелектуальному рівню, може призводити до депресії, - психолог Кухтіна

Прості робітничі посади, на яких найчастіше працюють українські заробітчани за кордоном, часто не відповідають інтелектуальному рівню українців, що призводить до внутрішніх психологічних конфліктів і хвороб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "24 каналу" заявила психолог Наталя Кухтіна.

"Вони (українські заробітчани. - Ред.) виконують дуже просту роботу, яка психологічно не відповідає їхньому інтелектуальному рівню. І це величезний конфлікт. Люди із цими конфліктами не справляються. І ось тут спочатку відбувається психоемоційне вигоряння людини, а потім може бути і депресія, і можуть бути хвороби дуже серйозні. Чому? Тому що людина не може на психофізичному рівні впоратися ось із цим болем і цим внутрішнім конфліктом між тим, що вона може, що вона хоче, і тим, що вона змушена робити", - розповіла Кухтіна.

За словами психолога, українці, які вирішують виїхати за кордон на заробітки, не можуть повністю усвідомити наслідки свого вибору. Фокусуючись лише на моменті заробляння грошей, вони не звертають уваги на інші найважливіші фактори, такі як труднощі адаптації в чужому культурному середовищі, розрив відносин із близькими людьми, які залишилися в Україні.

"Дорослі люди, які роблять цей вибір, вони не до кінця усвідомлюють ті труднощі і ті наслідки, які будуть, безумовно, унаслідок їхнього вибору. Вони себе фіксують лише на зароблянні грошей, які вони не можуть заробити в Україні. Але вони не розуміють, якою буде ціна питання. Це самотність, яку вони, безумовно, відчуватимуть в іншому культурному середовищі", - вважає психолог.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066169
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору