EN|RU|UK
 Суспільство
  770  2

 Рада прийняла за основу зміни до закону України "Про житловий фонд соціального призначення"

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення". Проект Закону зареєстровано за №7304.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення", якими уточнити вимоги соціального житла, що, крім інших вимог, встановлених у частині четвертій статті 3 Закону, має відповідати "будівельним нормам, стандартам і правилам щодо доступності маломобільним групам населення" .

Проектом також пропонується передбачити, що внутрішньо переміщені особи з інвалідністю та члени їхніх сімей користуються правом постановки їх на соціальний квартирний облік, якщо вони не мають житла на підконтрольній українській владі території, або їхнє житло зруйноване чи стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

При цьому зазначено, що при визначенні середньомісячного сукупного доходу не враховується вартість майнових прав або прав власності внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та членів їхніх сімей на нерухоме майно, розміщене на тимчасово окупованій території, в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення або на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, а також на зруйноване або таке, що стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції майно.

Проектом також пропонується передбачити, що діти з інвалідністю та особи з інвалідністю I і II груп, які взяті на облік внутрішньо переміщених осіб, мають право першочергового отримання квартир або садибних (одноквартирних) жилих будинків із житлового фонду соціального призначення.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066243
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору