EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  15619  109

 Українському заробітчанину в Польщі не виплатили майже 50 тис. грн заробітної плати, - ЗМІ

Українському заробітчанину в Польщі, який став героєм сюжету ТРК "Україна", присвяченого трудовій міграції, не виплатили майже 50 000 гривень заробітної плати на будівництві.

Водночас звернутися в поліцію чоловік не може у зв'язку з тим, що буде депортований, повідомляє "24 канал".

"Поки зробили роботу, поки прийняли, власник цієї компанії втік, і так залишилися люди без грошей", - розповів заробітчанин Сергій. Як повідомлялося раніше, проблема нелегального працевлаштування за кордоном має масовий характер.

Сергій, який приїхав по робочій візі, і після її закінчення залишився в Польщі, зіткнувся з нелегальним статусом. Це означає відсутність соціального захисту. "Якщо роботодавець вирішить не платити Сергію те, що він заробив, йому доведеться змиритися, адже польський суд українському нелегалу не захисник", - йдеться в сюжеті.

Українські заробітчани у 80% випадків стають жертвами шахраїв під час першого досвіду роботи за кордоном. Про це розповідають самі заробітчани в телесюжеті.

Як повідомляє ЗМІ, у парламенті депутати об'єднуються в міжфракційну групу, яка займеться удосконаленням старих та розробкою нових законів для захисту співвітчизників, які працюють за кордоном.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066553
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору