EN|RU|UK
 Економіка
  18553  87

 16 травня ми не змогли відправити 10 маршрутів. Якщо так триватиме далі, то ми будемо змушені розглядати скорочення виробництва, - президент "Укрметалургпрому" Каленков

За даними профільних об'єднань металургів, лише за три дні так званого італійського страйку металургійні підприємства не змогли відвантажити понад 60 тонн продукції вартістю більш ніж п'ять мільйонів доларів.

Страйк працівників локомотивного парку "Укрзалізниці" вже викликав мільйонні втрати для українських підприємств, і загрожує ще більшими збитками у разі його продовження. Про це попереджають експерти ринку. У середу це питання обговорювали і на профільному комітеті Верховної Ради, повідомляє "5 канал".

За даними профільних об'єднань металургів, лише за три дні так званого італійського страйку металургійні підприємства не змогли відвантажити понад 60 тисяч тонн продукції, вартістю понад п'ять мільйонів доларів. За рік за такої ситуації втрати галузі можуть досягти півмільярда доларів.

"16 травня ми не змогли відправити 10 маршрутів. 10 маршрутів - це рівно третина того, що відправляють ГЗК Криворізького регіону. Якщо так триватиме далі, то ми будемо змушені розглядати скорочення виробництва. Цього дуже не хотілося б. Наскільки я знаю, частина політичних сил хоче це використовувати в своїх цілях. І цього не можна допустити", - зазначив у матеріалі президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

Вимушене скорочення виробництва торкнеться не лише металургів, збитки почнуть фіксувати і транспортники. А далі ланцюгова реакція негативно вдарить по всій економіці країни, повідомляється в сюжеті.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3066573
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору