EN|RU|UK
 Політика України
  1336  22

 Місцева влада використовувала тільки 50 - 75% коштів державної субвенції на обладнання шкіл, - Міносвіти

Незважаючи на те, що держава ще в квітні направила на місця 1 млрд грн на Нову українську школу, органи місцевого самоврядування поки використовували від 50% до 75% коштів цієї субвенції.

Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Попри затримки всі меблі будуть у школах, адже всі ці гроші цільові, їх неможливо використовувати ні на що інше, крім меблів, парт, дидактики для початкової школи. Але в цілому ця ситуація, з одного боку, показує незрілість депутатів окремих місцевих рад, які місяцями не могли зібратися разом, щоб проголосувати за розподіл коштів, чим затримували процес і не давали грошей піти на закупівлі.

З іншого боку існує факт того, що українські виробники, а лише в них ми можемо здійснювати закупівлі, просто не здатні зараз перекрити наявну потребу в обладнанні. Хоча, звісно, проблема з виробничими потужностями була б не настільки сильна, якби всі почали працювати над закупівлями вчасно", - заявила Гриневич.

Міністр зазначила, що і керівники шкіл, і батьки мають право запитати у своїх органів місцевого самоврядування, скільки коштів із держбюджету область отримала, скільки додала на основі співфінансування і в які школи було закуплено відповідне обладнання.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3081876
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhaT1IxY3dXVWhTYUhSRE1UQk1URkYwVTBSU1oyUkRkekJNZWxGMmRFTjVNRmxFVW1vNVF6QXdXVkJSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVprNUhTVEJNY2xGMmRFTTNNRXhDT0RCS2VsSnNkRU01TUV3M1VtZGtRM2t3V21KU1ozUkROQT09
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору