2793  9

Українка Рижикова виборола золото "Діамантової ліги" в Брюсселі

Українська легкоатлетка Ганна Рижикова завоювала золоту медаль у фіналі щорічних міжнародних легкоатлетичних змагань "Діамантова ліга".

Українка перемогла в забігу на 400 метрів із бар'єрами, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Федерації легкої атлетики України.

Рижикова пробігла 400 метрів за 55,38 секунди, що було кращим результатом фіналу змагань. Ще дві українки - Вікторія Ткачук та Марія Миколенко - посіли 5 і 6 місця в цьому забігу.

Ще одну медаль для України завоювала на цих змаганнях Оксана Окунєва, яка виграла бронзу в стрибках у висоту (1,87 метра).

Нагадаємо, перший фінал "Діамантової ліги" відбувався у Цюріху 31 серпня. Там українка Юлія Левченко виграла срібло в стрибках у висоту.