EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж, За кордоном
  1321  11
Матеріали за темою:

 Нарада ОБСЄ у Варшаві: активісти прийшли на церемонію відкриття у футболках SaveOlegSentsov. ФОТО

На церемонію відкриття двотижневої наради ОБСЄ щодо огляду виконання зобов'язань держав-учасників у людському вимірі у Варшаві активісти одягли білі футболки з написом #SaveOlegSentsov.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Укрінформ".

Активісти стали в один ряд за президією, в якій сидять голова Постійної ради ОБСЄ, представник Італії при ОБСЄ Алессандро Аццоні, директор Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Інгеборг Солрун Гісладоттір, члени національних делегацій.

Нарада ОБСЄ у Варшаві: активісти прийшли на церемонію відкриття у футболках SaveOlegSentsov 01

Мовчазна акція викликала інтерес і схвальну реакцію з боку міжнародних делегацій.

Нарада ОБСЄ у Варшаві: активісти прийшли на церемонію відкриття у футболках SaveOlegSentsov 02

Фото: Укрінформ

Як повідомлялося, у Варшаві розпочалася двотижнева нарада ОБСЄ, на якій ітиметься про виконання зобов'язань держав - учасниць у сфері дотримання прав і свобод людини. Участь у нараді беруть близько 1,5 тис. представників урядів і громадянського суспільства країн ОБСЄ і країн-партнерів.

Метою конференції є перегляд зобов'язань, які взяли на себе уряди країн-членів у сфері дотримання фундаментальних прав і свобод людини, демократії, толерантності і протидії дискримінації. Крім того, буде порушено питання свободи ЗМІ, прав мігрантів, подолання расизму та ксенофобії.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3085356
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyZ3dURmhSZG1SSFJ6Qk1OMUZ6YVRoMk1FeEVVWFYwUjBjd1dtSlNhak42VVc1MFExSXdTMGhSYUVFOVBRPT0=
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору