EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1291  4
Матеріали за темою:

 Обговорили ключові елементи контрактів на поставку газу, - в Брюсселі відбулися консультації Україна-ЄС-РФ із транспортування газу

Протягом середи і четверга, 12-13 вересня, в Брюсселі відбувся перший раунд тристоронніх технічних консультацій Україна-Євросоюз-Росія з питань транспортування природного газу походженням із Російської Федерації газопроводами України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба українського МЗС.

У ході технічних консультацій експерти України, ЄК та РФ обговорили ключові елементи контрактів на транспортування газу, що застосовуються в державах-членах ЄС, підходи до формування тарифів, а також питання реформування управління українською ГТС відповідно до законодавства та міжнародних зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію (з ЄС)", - йдеться в оприлюдненому в четвер повідомленні.

У зовнішньополітичному відомстві повідомили, що сторона підтвердила заінтересованість у поширенні на Україну режиму внутрішнього ринку ЄС та відповідну роботу щодо повного впровадження норм та правил Європейського Союзу щодо ринку газу.

"У зв'язку з цим учасниками консультацій підтверджено, що відносини між господарюючими суб'єктами України, ЄС та РФ визначатимуться законодавчим полем, яке повністю відповідатиме законодавству ЄС", - розповіли в МЗС.

Також сторони домовилися про проведення наступного раунду консультацій 26 вересня 2018 року.

Зустріч відбулася на виконання домовленостей, досягнутих під час тристоронніх консультацій 17 липня 2018 року в Берліні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3086074
TUV4UVVYTk9Rek13VERkUmMzUkRkMGxPUTNrd1dtSlJkV1JET1RCTVFYWk1lVGgyTUV4UVVYTk9Rek13VERkUmMzUkhWMGxPUXk4d1RGaFNaMDVETVRCTVVGRjJkRU41TUV3M1VtZE9RelJtVGtNMk1FdzNVWFprUjBNd1dVUlJjMDVETmpCWlNqZ3dXVXhTWjA1RGR6Qk1NMUYwT1VNME1GbEpaekJNVUZGelRrTXpNRmxPT0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRETjZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору