1197  8

Українець Верняєв узяв золото і срібло на змаганнях світового рівня зі спортивної гімнастики

Він успішно виступив на етапі Кубка світу, що триває в Угорщині.

24-річний український гімнаст Олег Верняєв повернувся до виступів за збірну України на етапі Кубка світу в угорському місті Сомбахтей і виборов золоту і срібну медалі. Цензор.НЕТ повідомляє про це з посиланням на УНІАН.

Верняєв переміг у змаганнях на коні, набравши 14,65 очки. Крім цього, він посів друге місце у вільних вправах з результатом в 14,05 очки. Його випередив лише ізраїльтянин Артем Долгопят.

Верняєв пропустив більше півроку після операцій на плечі і нозі, але вже встиг перемогти в п'ятому турі Бундесліги. Цей Кубок світу став для спортсмена першим змаганням такого рівня після травми.

До того ж, ще один українець - Петро Пахнюк - став сьомим у вправах на коні.

Серед жінок українка Яна Федорова показала четвертий результат в опорному стрибку і сьомий - у вправах на брусах.