799  9

Українські плавці Романчук і Фролов вибороли медалі на етапі Кубка світу в Токіо, - НОК. ФОТО

Два українські плавці зійшли на п'єдестал пошани етапу Кубка світу в Токіо на дистанції 1500 м вільним стилем.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Національного олімпійського комітету у Facebook.

"Два українські плавці зійшли на п'єдестал пошани Кубка світу в Токіо на дистанції 1500 м вільним стилем. Як і тиждень тому в Пекіні першим фінішував Михайло Ромачук (цього разу його переможний час - 14.27,93), а третім - Сергій Фролов (14.39, 22). Вітаємо, так тримати!" - йдеться в повідомленні.

Українські плавці Романчук і Фролов вибороли медалі на етапі Кубка світу в Токіо, - НОК 01

Федерація плавання України також інформує, що 9 листопада Михайло Ромачук здобув бронзову нагороду на дистанції 400 м вільним стилем (3.42,63).