EN|RU|UK
 Економіка, За кордоном
  73252  279

 Саудівська Аравія перезентувала план "відмови від нафти", - Reuters

Ер-Ріяд запропонував новий план розвитку економіки, яка залежить від від нафти.

Крім того, зростання економіки і створення нових робочих місць планується забезпечити за рахунок розвитку приватного сектора, держава до того ж обіцяє допомогти промисловості на початковому етапі, повідомляє Цензор.НЕТ і з посиланням на Взгляд.

"Ми плануємо перейти від простого кількісного зростання, в основі якого експорт ресурсів, до якісного, рівномірного розділу зростання по галузях", - заявив голова нафтової держкомпанії Saudi Aramco Халід аль-Фаліх, повідомляє Reuters.

Чиновники повідомили, що частину національної системи охорони здоров'я планують перетворити на самостійні комерційні компанії. За словами міністра торгівлі і промисловості країни Тавфіка аль-Рабьяха, Саудівська Аравія стала жертвою "голландської хвороби", під час якої нафтовий сектор витісняє інші сектори економіки, але зараз таку ситуацію намагаються виправити.

Презентація зібрала понад 2,4 тис. осіб, у тому числі керівництво Lockheed Martin і PepsiCo. Серед порушених тем обговорювалося також питання зростання ролі жінок у діловому світі Саудівської Аравії. Деякі учасники висловили сумніви щодо здійсненності такого плану. Вони звертали увагу на те, що працівники в Саудівській Аравії воліють працювати у держсекторі, у країні немає традиції підприємництва, яке не заохочується місцевою фінансовою та правовою системами. Однак наголошується, що реформам, які обговорюються вже багато років, тепер надано політичного імпульсу. Reuters зазначає, що Ер-Ріяд залучив сотні західних консультантів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n370950
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU2FFNUhRekJNUWpnd1RGaFJkWFJES3pCTU0xRjJkRU00TUZwaVVYVjBRM2RtVGtOb01FeEVVbWM1UXpBd1dtSlJjM1JIUWpCWmVsRjFkRU4zU1U1RFVUQlpSRkZ6VGtONU1GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору