EN|RU|UK
 Політика України
  7139  77

 Словенія передала Україні телерадіоприймачі для відновлення мовлення в зоні АТО

Під час зустрічі міністра інформполітики Юрія Стеця з Надзичайним і Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні було передано теперадіоприймачі для відновлення мовлення в зоні Антитерористичної операції.

Під час зустрічі міністра інформполітики Юрія Стеця та його заступників з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні було передано телерадіоприймачі для відновлення мовлення в зоні проведення антитерористичної операції.

Як зазначає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінінформполітіки України.

Стець зазначив, що це знак підтримки та дружби: "Я щиро вдячний за таку ініціативу в наданні допомоги з боку Словенії. Ми звертаємося до всіх країн-партнерів, щоб надали нам таку передавальну техніку. Нам допомагають, і ми вдячні, а коли приходять і пропонують допомогу, так як у вашому випадку, то ми двічі вдячні".

Голова відомства також додав, що оскільки сепаратистські ЗМІ на окупованих і прифронтових територіях сходу України використовують аналогову передавальну техніку, то в такому випадку потрібно такими ж передавачами глушити їхні сигнали для забезпечення українського мовлення.Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наталія Прах зазначила важливість інформаційної підтримки між країнами. За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю в цьому напрямку.

У міністерстві також нагадали, що Україна раніше отримала обладнання від західних партнерів: Польщі, Литви, Латвії, США та Великобританії. Частина обладнання вже розміщена в зоні АТО.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n371140
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMFRrTXJNRXd2VVhaMFF6Z3dURGRSY3psRGQyWk9Remd3VERkUmMzUkROekJNV0ZGMlpFTTVNRms1T0RCS2VsSnNkRU01TUZwaVVYWmtSMFV3VERkU1owNURPREJNTDFGMmRFTTNNRnBpVW1kMFF6UXdUSEpSZFVoNlVXOWtRemN3VERkUmMzUkRNVEJNTTFKc2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору