EN|RU|UK
 Політика України
  2369  20

 Верховна Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Узбекистаном

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Протоколу про застосування Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року між його Сторонами та Республікою Узбекистан".

За відповідне рішення проголосували 234 народних депутати, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення прес-служби парламенту.

Протокол про застосування Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року між його Сторонами та Республікою Узбекистан підписаний 31 травня 2013 року в Мінську..

Протокол спрямований на забезпечення застосування положень Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року у відносинах між Республікою Узбекистан та Сторонами Договору, з урахуванням умов, передбачених даним Протоколом, та розширення зони вільної торгівлі в рамках СНД.

Відповідно до положень Протоколу:
дія Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Узбекистан про вільну торгівлю від 29.12.94 не відміняється;
дія Правил визначення країни походження товарів від 24 вересня 1993 року не відміняється, що передбачено також ст. 1 Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Узбекистан про вільну торгівлю від 29.12.94.
Згідно з положеннями Протоколу, Республіка Узбекистан не застосовує по відношенню до України імпортні та експортні мита.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n371228
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору