EN|RU|UK
 Політика України
  9765  74
Матеріали за темою:

 На РНБО обговорили оборонне замовлення, новий військово-адміністративний поділ України та Стратегію кібербезпеки

Рада національної безпеки і оборони України розглянула державне оборонне замовлення на 2016 рік, новий військово-адміністративний поділ території України та Стратегію кібербезпеки.

Як зазначає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО, Рада на засіданні в середу розглянула основні напрямки державного оборонного замовлення на 2016 рік і визначила пріоритетом у державному оборонному замовленні розробку і виробництво нових зразків військової техніки і зброї, розвиток вітчизняного оборонно-промислового комплексу і забезпечення надійного рівня обороноздатності нашої країни.

РНБО доручила Уряду забезпечити доопрацювання та затвердження до 5 лютого 2016 року Постанови Кабінету Міністрів України "Про державне оборонне замовлення на 2016 рік" із урахуванням витрат, передбачених бюджетом на поточний рік.

Як повідомляє прес-служба, члени РНБО затвердили новий військово-адміністративний поділ території України, який регламентує розмежування території держави на військові та адміністративні зони з метою забезпечення оборони країни. Військово-адміністративний поділ визначає територіальний поділ відповідальності й повноважень органів військового управління Збройних сил України у сфері оборони держави на суходолі, у повітряному і морському просторах.

Зазначається також, що Стратегія кібербезпеки передбачає розвиток національної системи забезпечення захисту кіберпростору, своєчасне виявлення, нейтралізацію та запобігання кіберзагрозам з урахуванням досвіду провідних держав-членів НАТО та ЄС.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n371348
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору