EN|RU|UK
 Політика України
  4338  9

 Голові Тендерного Комітету Міноборони нададуть державну охорону, - Пашинський

Народний депутат Сергій Пашинський прокоментував ситуацію, що склалася навколо закупівель харчування для ЗСУ.

"Комітет контролює витрати бюджету на здійснення закупівлі харчів для армії. Тривалий період часу існувала корупційна схема, за якою мільярдні кошти, що виділяються на здійснення закупівель харчів для армії, розподілялися між 4 заздалегідь визначеними суб'єктами господарювання, які були частково або повністю пов'язані між собою, принаймні на етапі узгодження цін і змісту послуги. Саме завдяки існуванню зазначеної корупційної монопольної схеми ми маємо всім відому, далеку від європейських стандартів, якість харчування військовослужбовців ", - сказав він у коментарі Цензор.НЕТ.

"Новий голова тендерного комітету О. Свірко за підтримки Комітету ВРУ з питань нацбезпеки і оборони зайняв принципову державницьку позицію і, сподіваємося, зруйнує штучно створену корупційну схему. Однак нам стало відомо про загрозу його життю і здоров'ю. Мотиви погроз і особи, які їх здійснюють - зрозумілі. Це особи, які представляють суб'єкти господарювання, що донедавна були монополістами у сфері послуг харчування військовослужбовців, які сьогодні можуть втратити близько 3,2 млрд грн (!), виділених у держбюджеті на 2016 рік ", - зазначив Пашинський.

Так, у 2016 році в тендері із закупівлі харчування планують взяти участь польські компанії, німецькі, в т.ч. Метро Кеш енд Керрі. Сергій Пашинський сподівається, що принципова позиція Голови Тендерного Комітету МО О. Свірка зруйнує штучно створені бар'єри і відновить конкуренцію при здійсненні державних закупівель, що знизить ціну на харчування і підвищить його якість. Він зазначив, що звернення з проханням забезпечити надання державної охорони О. Свіркові направлено на розгляд глави СБУ.

документ

Интервью с Олегом Свирко читайте здесь.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n376989
VEhrdlVXNDVRM2N3V1dwUmRVNURPVEJaU0ZKcVRrTTJNRXhxVVhWWWVsRnZaRU41TUZwaVVtZE9Rell3VERSMlREbERZekJhWWxGMlpFTXJNRXhJVVhaMFIwRXdURGRSZG1SRE5BPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору