EN|RU|UK
 Політика України
  20483  209
Матеріали за темою:

 Якщо СБУ не надасть докази нібито шпигунської діяльності Краснова, то матиме підстави версія про бажання створити неприємності учасникам громадянської блокади, - Бутусов

У справі активіста "Азова" Станіслава Краснова є багато питань до дій СБУ. У коментарях і оприлюднених матеріалах СБУ чітко заявляє про підозру Краснову в шпигунстві. Однак на суді йому були висунуті звинувачення лише в незаконному зберіганні зброї. Якщо ж СБУ не оприлюднює достатніх доказів звинувачень у шпигунстві, то є підстави підозрювати в діях спецслужб мотив завдати неприємностей учасникам акції з громадянської блокади.

Про це у своєму блозі пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Справа Станіслава Краснова - людину, звинувачену СБУ в шпигунстві на користь Росії, звільнили під домашній арешт. Спробую структурувати доступну інформацію: 1. Станіслав Краснов не був добровольцем чи військовослужбовцем полку "Азов", і на базі в Маріуполі його ніхто не бачив. Оскільки до військових питань Краснов доступу не мав, командування полку не мало підстав його підозрювати. 2. Краснов приєднався до учасників громадянської блокади Криму - до цивільного корпусу "Азова" приблизно півроку тому, коли почалася акція. У нього є мотив - він кримчанин. У цій блокаді Краснов взяв найактивнішу участь. Він був у мобільній групі, яка постійно пересувалася між блокпостами та неодноразово зривала пересування вантажів", - розповів він.

"3. Краснова було звинувачено в шпигунстві на користь РФ, а як доказ надано ​​аудіозапис зразка весни 2014 року, де Краснов обговорює з невідомим, ромадянином РФ, як стверджує СБУ, питання пересування якихось майданівців у районі Слов'янська і питання затримання якогось російського шпигуна в Харкові. Невідомий каже: "Мої не постраждали". Ця фраза, ймовірно, трактується як те, що керівник російської агентурної мережі по телефону зізнається, що його агентів не викрито. Що з цього випливало? Що СБУ за два роки провела слідство, отримала докази злочинної діяльності Краснова, інші аудіо-, відео- та фотодокази. І що після затримання Краснова буде звинувачено в шпигунстві, а численні докази будуть представлені на суді. Аудіозапис треба було підтвердити фактами - хто і коли говорив, чи були подальші контакти, про які обставини йшлося", - зазначив журналіст.

"4. Однак СБУ висунула Краснову тільки одне звинувачення - "незаконне зберігання зброї". Ні шпигунство, ні аудіозапис на суді надані чомусь не були. Тому суд через 3 доби після затримання відпустив Краснова під домашній арешт.

5. Якби Краснов пручався, то його б звинуватили в "опорі законним вимогам співробітника правоохоронного органу". І тепер постає питання - а навіщо бити людину, яка винна в незаконному зберіганні зброї?

6. Постараюся сьогодні з'ясувати в СБУ, чому не були надані інші докази нібито шпигунської діяльності Краснова. Заява у справі була цілком однозначною, і чому "шпигуна" не звинуватили і дозволили вийти під домашній арешт так демонстративно - не пояснюється офіційно прес-службою. Якщо такі докази не будуть надані найближчим часом, то матиме підстави версія про бажання створити неприємності учасникам цивільної блокади, що, в свою чергу, призведе до справ щодо нанесення тілесних ушкоджень. Сподіваюся, що керівництво спецслужби не зволікатиме з коментарями у справі Краснова і якомога швидше пояснить ситуацію ", - резюмував Бутусов.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Активіста "Азову" Краснова відпустили до засідання суду. ФОТО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n377126
TUV4bVVYTk9SME13V1VSUmRVNURPREJNUkZGMlpFTTVNRms0WnpCTWNsSm5Ua04zTUZsSVVYWmtReXN3VEV4UmMwTTRkakJLU0ZKbk9VZERNRmxRVW1ka1F5c3dURWxuTUVzM1VtZE9SMWN3VEd3NE1FcHlVbWRPUTNjd1dVaFJkbVJES3pCTVNXY3dTMGhTWjNSRGR6Qk1NMUpzZEVkQ01FeDJVWE5PUTNsTWVTOVJjMlJETnpCTU4xRjFkRU4zTUV4VVVYTkllbEpuVGtNck1FeG1VbWRrUXpjd1dtSlJkRTVIUkRCTVRGRnpUa001TUV3elVtb3plbEpwVGtNdk1FeHFVWE01UjBRd1RETlNaMlJIUXpCTVRGRjJhWGRuTUZscVVYWTVSMWN3VERkUmRtUkRkekJNV2pnd1MwaFJhMlJEYWc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору