EN|RU|UK
 Суспільство
  16358  188

 "Сьогоднішня українська пенсійна система охоплює надто багато людей", - директор Світового банку у справах України Фан

Пенсійна система України охоплює надто багато людей, тому на бюджеті лежить серйозне навантаження.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив директор Світового банку у справах України, Молдови та Білорусі Чімяо Фан в інтерв'ю "Сегодня".

"Сьогоднішня українська пенсійна система охоплює надто багато людей. Причому для всіх цих людей в системі дуже мало грошей. Я знаю: з політичної і соціальної точок зору - це досить складна тема. Але якщо провести правильні реформи, систему можна зробити справедливою для всіх", - сказав він.

"Якщо я не помиляюся, йдеться про 12 млн осіб. Це величезна кількість. А середній рівень пенсії неймовірно низький. Тому сьогоднішня українська система не виконує функцію надання адекватної підтримки людям, які виходять на пенсію. Тобто, в першу чергу, є проблема з охопленням (всіх пенсіонерів. - ред.) ", - зазначив чиновник.

Також, за його словами, в Україні досить багато різних видів пенсій. "Є проблема індексації пенсій, яка відбувається хаотично. Правила індексації чітко не прописані, та й сама індексація відбувається спонтанно. Це не надає адекватних і своєчасних виплат, ускладнюючи саму систему", - заявив Фан.

"І ще одне політично і соціально складне питання - вік виходу на пенсію. Думаю, поступово пенсійний вік потрібно підвищувати. Але в короткостроковій перспективі є й інші заходи, яких слід вживати для виходу пенсійної системи на більш стійкий шлях розвитку.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n377137
VEhrdlVYQTVRelF3VEhwU2FqbERLMGxPUTJzd1RFUlJkbE00ZGpCTUwxRjBaRU01TUZsSVVteDBReXN3VEROUmRHUkhRVEJNYURnd1RDOVJkR1JET1RCWlNGSnNkRU0xTUV3elVYTkRSRkpuVGtNeE1GbFVVWFowUjBFd1RIcFJjMGg2VVhZNVF6RXdURE5TWjJSSFZ6QlpPVGd3UzBoUmMzUkhWekJaVEZGMmRFTjVNRXhxVVhWVFJGRnpaRU4zTUV3elVYVm5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору