EN|RU|UK
 Суспільство
  9706  43

 Терористи "ДНР" не даватимуть "паспортів" тим, хто їх не підтримує

Терористична організація "ДНР" не видаватиме "паспортів" тим жителям Донецької області, які її не підтримують.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Новости Донбасса", про це заявив керівник "адміністрації" ватажка терористів Максим Лещенко.

"Заяви про видачу паспорта громадянина "ДНР " підлягають відхиленню, якщо вони подані особами, які виступають за насильницьку зміну основ конституційного ладу "ДНР" або іншими діями створюють загрозу безпеці республіки, використовували під час подачі заяви підроблені документи, перебувають на військовій службі, в органах правопорядку України чи іншої держави, що підтримує ворожу політику щодо "ДНР", - зазначив він.

За його словами, "документ", що засвідчує особу, також не буде видаватися особам, які переслідуються в кримінальному порядку "правоохоронцями" "ДНР" чи компетентними органами іноземних держав. При цьому він наголосив, що дана поправка не поширюється на осіб, які звинувачуються правоохоронцями України у створенні терористичного угруповання.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n377243
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMk9VTjNNRmxJVVhZNVF5c3dXVVJTWjI1NlVtZDBRekV3V1VSUmRuUkhRVEJNYWxGME9VTTRaazVEVlRCTU4xRjJaRU40TUV4RVVtZFllbEZzVGtNck1Fd3pVWFJrUjBjd1dYcFJkWFJEZDBsT1F5c3dURWhSZFRsRGR6QlpTRkpuZEVkTg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору