EN|RU|UK
 Політика України
  29715  47
Матеріали за темою:

 Пенсійний фонд почав перевірку виплат переселенцям у Донецькій області

Пенсійний фонд (ПФ) почав перевірку одержувачів пенсійних виплат - переселенців у Донецькій області.

У кінці лютого в органах фонду Донецької області почалася перевірка бази одержувачів пенсійних виплат - переселенців на її відповідність вимогам чинного законодавства, розповіли в Головному управлінні ПФ в області, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Перевірка проводиться Міністерством соціальної політики на підставі інформації Служби безпеки України про переселенців, статус яких як одержувачів соціальних виплат викликає в органів СБУ сумніви і вимагає документального підтвердження або підтвердження факту проживання на підконтрольній території.

Зазначені перевірки спрямовані на виявлення та припинення пенсійних виплат пенсіонерам, які померли чи з інших передбачених законом підстав втратили право на отримання пенсій.

Під час проведення перевірки виплата пенсій пенсіонерам-переселенцям, які містяться в базі даних, тимчасово призупиняється.

Перевірка буде проводитися в максимально стислі терміни.

Для поновлення виплати пенсії пенсіонер повинен звернутися особисто до органів Пенсійного фонду за місцем реєстрації як переселенця і надати оригінали документів, що підтверджують особу, підтвердити своє місце проживання на підконтрольній території.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n377361
TUV4SVVteDBRekl3VEZoUmRtUkhSekJhV1djd1RHTm5NRXh5VW1kT1F6UXdUSHBTWjNsRVVtZDBRM2RKVGtNd01FdzNVWFprUTNnd1RFUlNaMlJIUkV4NUwxRjJPVU14TUZsRVVYUmtSMEl3VEZoUmRUbERNVEJNTTFKb2RFZFhUSGt2VVhOa1IxY3dUR0pSZEdSRE9UQlpZbEpzYm5wUmRqbERNVEJNTTFKblpFZFhNRms1T0RCTUwxRjBaRWRCTUV4WVVYTjBSMWN3V1VSUmRYUkRkMlpPUTJZd1RGaFJkbVJIUWpCYVlsRjFaRU01TUV4cVVYVlRSRkpvVGtNck1Fd3pVWFJJZWxGc1RrTXJNRXd6VVhSa1IwY3dXWHBSZFhSRGQwbE9ReXN3VEVoUmRUbERkekJaU0ZKbmRFZE4=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору