EN|RU|UK
 Політика України
  14739  47
Матеріали за темою:

 Пенсійний фонд почав перевірку виплат переселенцям у Донецькій області

Пенсійний фонд (ПФ) почав перевірку одержувачів пенсійних виплат - переселенців у Донецькій області.

У кінці лютого в органах фонду Донецької області почалася перевірка бази одержувачів пенсійних виплат - переселенців на її відповідність вимогам чинного законодавства, розповіли в Головному управлінні ПФ в області, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Перевірка проводиться Міністерством соціальної політики на підставі інформації Служби безпеки України про переселенців, статус яких як одержувачів соціальних виплат викликає в органів СБУ сумніви і вимагає документального підтвердження або підтвердження факту проживання на підконтрольній території.

Зазначені перевірки спрямовані на виявлення та припинення пенсійних виплат пенсіонерам, які померли чи з інших передбачених законом підстав втратили право на отримання пенсій.

Під час проведення перевірки виплата пенсій пенсіонерам-переселенцям, які містяться в базі даних, тимчасово призупиняється.

Перевірка буде проводитися в максимально стислі терміни.

Для поновлення виплати пенсії пенсіонер повинен звернутися особисто до органів Пенсійного фонду за місцем реєстрації як переселенця і надати оригінали документів, що підтверджують особу, підтвердити своє місце проживання на підконтрольній території.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору