EN|RU|UK
 Політика України
  5846  15

 Проти "Київміськбуду" готують інформаційну війну, - заява компанії

Як стало відомо з перевірених джерел, проти Холдингової компанії "Київміськбуд" готують чергову брудну інформаційну війну.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Найближчим часом в засобах масової інформації можлива поява неправдивої інформації про роботу компанії", - йдеться в заяві компанії.

З огляду на вищесказане, ПАТ "ХК "Київміськбуд" закликає громадськість міста та інвесторів не довіряти такій інформації.

"Представників засобів масової інформації закликаємо бути об'єктивними і неупередженими, перевіряти дані і використовувати кілька джерел під час написання матеріалів.

У свою чергу компанія відкрита для представників ЗМІ та громадськості. У разі виникнення будь-яких питань з приводу діяльності Холдингової компанії і для перевірки інформації телефонуйте: (044) 280 38 44.

Також нагадуємо, що за поширення недостовірної інформації, згідно з чинним законодавством, передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність
Источник: https://ua.censor.net.ua/n377487
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROU2FFNURLekJaUkZGMlRrTjNNRmxpVW14MFF6VXdURE5SYzBORVVYTjBSMWN3VEc1UmRtUkRkMlpPUTJFd1RHcFNiRGxEZVRCTWVsSnNkRWRDTUZsNlVYVjBRM2d3V1ZCUmRFRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору