EN|RU|UK
 Політика України
  114793  203
Матеріали за темою:

 "Останнє слово" Надії Савченко, не виголошене в суді. ПОВНИЙ ТЕКСТ

Сьогодні українська льотчиця Надія Савченко мала виголосити в суді "останнє слово", після чого суд повинен був призначити дату винесення вироку. Однак суддя оголосив перерву до 9 березня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, текст "останнього слова" опубліковано на сторінці Надії Савченко у Facebook. Подаємо його повністю.

"Останнє слово.

"Я не визнаю ні провини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувального вироку - апеляції не буде. Я хочу, щоб весь демократичний цивілізований світ зрозумів, що Росія - це країна третього світу з тоталітарним режимом і диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право.
Абсурдною є ситуація, коли ті, хто викрадають людей - піддають їх тортурам, потім ще і роблять вигляд, що мають право їх судити! Про який справедливий суд тут може йти мова?! У Росії немає суду і слідства! Тут є фарс лялькових маріонеток Кремля. І я вважаю абсолютно зайвим витрачати час свого життя на те, щоб брати в ньому участь!
Тому апеляції не буде, а буде наступне: після вироку я продовжую голодовку ще на десять днів, поки вирок вступить в силу. Через десять днів я оголошую сухе голодування, і тоді у Росії є не більше десяти днів, щоб повернути мене в Україну, звідки викрали! І мене не хвилює, яким чином вони будуть це доводити! Я чула про досить непогані здібності Петра Олексійовича Порошенка в дипломатії. Я сподіваюся, що його дипломатичних здібностей вистачить на те, щоб домовитися в Росії з одним ідіотом, адже він обіцяв моїй матері, що я ще на травневі свята 2015 року буду вдома.
І поки за мене будуть торгуватися, життя мене буде залишати і Росія мене все одно поверне в Україну - живою чи мертвою, але поверне!
І всі ці десять днів під воротами СІЗО буде день і ніч стояти моя сестра, і буде чекати - випустять мене чи винесуть. І якщо ви її посадите, на її місце прийде і стане моя мати, їй 77 років. Ви і її посадите? Тоді на її місце стане моя подруга, мій друг, а за ними українець за українцем! І запам'ятайте - всіх вам сюди не запхати! А поки мої співвітчизники будуть стояти, прості, чесні і порядні росіяни з найближчих будинків почнуть їм підносити гарячий час, бутерброди і теплі ковдри, тому що кожен з них розуміє, що завтра на моєму місці може опинитися дитина кожного з них в цій в'язниці всіх народів під назвою Росія!
Ось так починаються Майдани! А воно вам треба?! Ви ж цього боїтеся як вогню! Тому Кремлю краще повернути мене в Україну чим швидше і живою!!!

А всьому світу з демократичними цінностями краще вчасно засвоїти уроки історії і згадати, що свого часу Європа була толерантна з Гітлером, а Америка не була досить рішучою і це призвело до Другої світової війни. Путін - це тиран з імперськими замашками, комплексами Наполеона і Гітлера разом узятих! А ведмідь людської мови не розуміє, він розуміє лише мову сили. Тому, якщо ми не станемо більш рішучими і не визначимо вчасно правильні пріоритети, то будемо скоро мати третю світову війну!
І я, тепер уже як політик, не подам руки Росії на політичній арені. Дуже не з руки подавати руку тому, хто тримав тебе в наручниках, а твій народ в кайданах. Але приймаючи кожне своє політичне рішення, я завжди буду думати, як воно відобразиться на простому народу як в Україні, так і в Росії. Тому що в Росії, незважаючи ні на що, все ж є багато чесних, добрих і порядних людей".Источник: https://ua.censor.net.ua/n377511
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyZ3dURVJSYzNSSFNEQk1XRkYyWkVNMk1FdzBka3c1UjBJd1dWQlJkRUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору