EN|RU|UK
 Політика України
  16487  49

 Севрук призначив Сакварелідзе обвинувачем у справі "діамантових прокурорів". ВІДЕО

Виконувач обов'язків Генерального прокурора Ю. Севрук доручив Д. Сакварелідзе особисто взяти участь у розгляді судом і підтримці державного обвинувачення в провадженні у справі прокурорів-хабарників Олександра Корнійця, Володимира Шапакіна і посередника Валерія Гібаленка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ. Це рішення Севрука підтвердив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

...

Відео 112

"У зв'язку з реорганізацією управління з розслідування у кримінальних провадженнях щодо працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України змінено склад групи прокурорів, які здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо А. Корнійця, В. Шапакіна і В. Гібаленка. Старшим групи прокурорів призначено заступника генерального прокурора України - прокурора Одеської області Д. Сакварелідзе, на якого покладено обов'язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні", - йдеться в повідомленні на сайті ГПУ.

У Генпрокуратурі також зазначають, що "з огляду на значний суспільний резонанс і підвищену увагу громадськості до даного кримінального провадження і з метою недопущення тиску на прокурорів, в. о. Генпрокурора Севрук доручив Сакварелідзе особисто взяти участь у його розгляді судом і підтримці в ньому державного обвинувачення.

Нагадаємо, заступника керівника слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця звинувачують у здирництві. Під час обшуку в кабінетах прокурорів були знайдені діаманти і понад $ 500 тис.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v377653
TUZsSVVYWTVSMEV3VEVSUmMzUkRkMGxEVEZGMFRrZFhNRXhFVVhaT1EzY3dURE5TWjNSREt6Qk1URkYxVGtkR1NVNURMekJaUkZGMmRFTTJNRmxRVW1kT1F5c3dXVVJTYkhSRGVVbHBPSFl3UzBoUmMwNUROakJNVEZGelRrZEJNRXhZVVhVNVIxY3dURlJSZERsRE1XWk9RMmd3VEZoUmMzUkhRVEJaVUZGMWFUaDJNRXh5VVhaMFIwRXdXVkJSZGpsSFJ6QmFZbEpxTTNwUmRqbEhRVEJNTjFGMWRFZEVNRmxFVVhOT1IwTXdXVkJTWjA1RGQyWk9RMVF3U2k5UmIzYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору