EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4839  32

 Порошенко підписав закон про вдосконалення процесу приватизації

Президент Петро Порошенко підписав закон, що передбачає скасування вимоги обов'язкового продажу 5-10% акцій державних підприємств на біржових торгах із метою визначення їхньої ринкової вартості перед приватизацією.

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процесу приватизації", ухвалений Верховною Радою 16 лютого цього року, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу голови Української держави.

Документом № 1005-VІІІ вдосконалюються положення Закону "Про приватизацію державного майна" задля досягнення прозорості та відкритості приватизаційного процесу, посилення захисту національних інтересів у процесі реформування відносин власності.

Читайте также: Порошенко чекає ухвалення безвізових законопроектів наступного тижня

Зокрема, забороняється участь у приватизації юридичним та фізичним особам, які зареєстровані в державах, що визнані Верховною Радою України державою-агресором або щодо яких застосовано санкції відповідно до законодавства, та юридичним особам, власниками яких є резиденти держави-агресора.

Також передбачається можливість залучення за рішенням Уряду до підготовки до приватизації та продажу стратегічних підприємств радників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, що сприятиме проведенню приватизаційних процедур відповідно до міжнародних стандартів.

Читайте: З нагоди 8 Березня Порошенко нагородив видатних жінок орденами "За мужність" і княгині Ольги: Ви - символи нової держави


Також із Закону "Про приватизацію державного майна" виключаються норми стосовно обов'язкового пропонування для продажу на фондових біржах пакета акцій акціонерних товариств розміром 5-10 відсотків статутного капіталу до проведення конкурсу. Це дасть змогу запобігти дробленню пакетів акцій та пришвидшить процес приватизації.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. За його реалізацію відповідає Фонд державного майна України.Источник: https://ua.censor.net.ua/n377672
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3VEM5U1owNUROREJNVEZGelRrZERNRXhxVVhRNVEzY3dXV0pTYkhSSFVHWk9ReTh3V21KUmRFNURMekJNYWxKblpFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05yTUVwVVVXNUJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору