EN|RU|UK
 Політика України
  17844  70

 Україна переходить до активної фази реформування армії, - Полторак

Про це сьогодні, 4 березня, заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, відкриваючи установче засідання Комітету реформ Міністерства оборони України.

Про це сьогодні, 4 березня, заявив міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, відкриваючи установче засідання Комітету реформ Міністерства оборони України, повідомляє ЦЕНЗОР.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони

Голова оборонного відомства підкреслив, що керівництво держави чітко визначило військово-політичний курс України - це досягнення критеріїв, необхідних для членства в Європейському Союзі та НАТО.

"Глибоке реформування оборонної сфери відповідно до євроатлантичних стандартів віднесено до ключових пріоритетів зовнішньої і внутрішньої політики", - підкреслив очільник оборонного відомства.


Міністр оборони України повідомив, що на виконання рішення Президента України протягом 2014-2015 років проведено комплексний огляд сектору безпеки й оборони України, за результатами якого підготовлено основні стратегічні документи військового планування. У січні 2016 року Урядом схвалено Концепцію розвитку сектора безпеки й оборони України, яку після розгляду Радою національної безпеки і оборони має затвердити Президент України.


"Ми переходимо до активної фази процесу системного реформування Української армії. Таке завдання поставлено перед нами Президентом України", - зазначив міністр оборони.

"Тому я ставлю завдання керівникам структурних підрозділів Міноборони та Генерального штабу - скласти чіткі помісячні плани проведення заходів реформ за напрямами діяльності, з визначенням конкретних завдань та закріпленням відповідальних виконавців", - заявил Полторак.


Також читайте: Міноборони хоче реформувати 25% структурних підрозділів до 2017 року, - Полторак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n377692
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VW1kT1F6RXdXVlJSZG5SSFFUQk1lbEYxU0hwUmMwNUhRVEJNZWxKc2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору