EN|RU|UK
 Політика України
  3284  34

 До кінця року в Україні почнуть роботу 400 нових центрів безплатної правової допомоги, - Мін'юст

На цей день послуги громадянам надають уже 100 подібних центрів, розрахованих на 8 млн клієнтів.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ, про це розповів міністр юстиції Павло Петренко.

"Вже цьогоріч, завершивши реформу структури Мін'юсту, ми ліквідували районні управління юстиції радянського зразка і передали їх фінансування на розширення безоплатної правової допомоги, щоб до кінця року збільшити кількість таких центрів до 500 і покрити всю Україну", - зазначив Петренко.

Він нагадав, що наразі послуги громадянам надають уже 100 таких центрів, розрахованих на 8 млн клієнтів. "Мережа центрів безоплатної правової допомоги зараз дуже швидко розвивається. Минулоріч ми відкрили сто центрів, здатних разом надати допомогу 8 млн українців, адже наші підрахунки вказували саме на таку кількість потенційних клієнтів безкоштовних адвокатів", - зазначив міністр.

Петренко наголосив, що уряд Канади, який від самого початку надавав допомогу у створенні в Україні мережі центрів безоплатної правової допомоги, вражений успішністю цього проекту. "Канадська сторона була приємно вражена нашим прогресом, який вже вийшов далеко за рамки початкового проекту", - зазначив він.

Міністр також додав, що сподівається на розширення обсягу технічної допомоги Канадою Україні у наступні роки. "Міністр з міжнародного розвитку та франкофонії Марі-Клод Бібо, яка відповідає за програми міжнародної допомоги Канади, була налаштована дуже позитивно, та сказала, що підтримує цей проект як успішний, тож є великі шанси на його розширення", - підсумував Петренко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд започатковує проект створення якісної освіти для дітей, які навчаються в невеликих населених пунктах, - ЯценюкИсточник: https://ua.censor.net.ua/n377986
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTBaazVEWXpCYVlsRjJVMlpTYW5SSFFqQlpTVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору