EN|RU|UK
 Суспільство
  5447  226

 Сприяти гендерній рівності потрібно щодня, а не лише 8 березня, - заява Єврокомісії

Проблеми дискримінації все ще актуальні для багатьох жінок у різних куточках світу, тому необхідно всіляко сприяти гендерній рівності щодня, а не лише в Міжнародний жіночий день - 8 березня.

Про це йдеться в заяві Європейської комісії, опублікованій у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Ми пам'ятаємо їхні (жінок - ред.) страждання, нужду і несправедливість, що для багатьох досі залишаються реальністю. Насправді ми повинні сприяти гендерній рівності не тільки сьогодні, в Міжнародний жіночий день, а й щодня", - зазначається в документі.

У ньому нагадується, що з самого початку європейського проекту Європейський союз прагнув до досягнення гендерної рівності як всередині кордонів ЄС, так і по всій земній кулі.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Щедрість ваших душ зігріває, а краса - вселяє віру в краще майбутнє", - Порошенко привітав жінок з 8 Березня. ВІДЕО

"Ми пишаємося тим, чого вже досягли. Все більше жінок, як в Європейському союзі, так і за його межами, мають рівні можливості у сфері праці і є лідерами в різних галузях, таких як бізнес, політика чи освіта", - заявили європейські комісари.

За їх словами, вкрай важливо, щоб були продовжені зусилля з інтеграції рівності жінок і чоловіків в кожну зі стратегій Євросоюзу в усіх напрямках у кожній з держав-членів, а також у країнах, з якими працює Євросоюз.

У заяві повідомляється, що Єврокомісія буде продовжувати прагнути до забезпечення гендерної рівності.

"Жінкам досі платять у середньому на 16% менше, ніж чоловікам за кожну годину роботи, вони досі становлять менш ніж чверть у радах директорів компаній, а третина жінок працює неповний робочий день, зокрема через обов'язки з догляду (за дітьми - ІФ), які не розподіляються справедливо з чоловіками ", - наголошується в документі.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Ми зможемо зберегти мир у ваших домівках", - десантники 25-ї бригади привітали українок з 8 Березня. ВІДЕО

Європейська комісія додає, що Європейський союз невпинно бореться із сексизмом, дискримінацією, гендерним насильством і нерівністю. Згідно з заявою єврокомісарів, нове законодавство ЄС у гендерній області забезпечує захист прав жертв, направлено проти торгівлі людьми, а також сприяє рівному ставленню до жінок.Источник: https://ua.censor.net.ua/n378043
VEhrNGRrdzVRekl3V21KUmRtUkROakJNYURnd1RGQlJkR1JET1RCTVZGRjBaRWRCTUV3elVteHBSRkYyT1VkQk1FdzNVWE5rUXpjd1RGaFJkazVETkdaRVoyY3dTa2hSZEdSSFFUQk1XRkYwT1VNNU1GazVPREJKVkZGemRFZEJNRXczVVhWMFF5c3dUSHBTYkhSSFFqQmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору