2698  38

На чемпіонаті Європи-2016 українські борці в перший день завоювали три медалі

У вівторок, 8 березня, в Ризі (Латвія) розпочався чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, де українські спортсмени вже в перший день завоювали 3 медалі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, на п'єдестал у вівторок піднялися екс-чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи львів'янка Юлія Ткач, Андрій Яценко з Київщини, які вибороли срібні медалі, а також дворазовий чемпіон світу харків'янин Ібрагім Алдатов, який завоював для України "бронзу".

У фіналі олімпійської вагової категорії до 63 кг Юлія Ткач сумнівним рішенням суддів поступилася Анастасії Григор'євій з Латвії, яка вчетверте виграла континентальну першість.

Андрій Яценко у вирішальній сутичці програв росіянину Гаджимурадові Рашидову, а Ібрагім Алдатов у малому фіналі за третє місце з рахунком 10:2 переміг Шаміра Атяна з Вірменії.

У середу борці вільного стилю розіграють нагороди у вазі до 65 і 97 кілограмів, в яких за Україну виступатимуть відповідно Семен Радулов і Валерій Андрійцев. Представниці жіночої боротьби визначать найсильніших у категоріях до 53 і 60 кг, де заявлені українки Юлія Хавалджи (Благиня) і чемпіонка світу Оксана Гергель.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Збірна України з синхронного плавання посіла перше місце на кваліфікаційному турнірі до Олімпіади-2016