EN|RU|UK
 Політика України
  5666  22

 "Фірсов, ймовірно, відпрацьовує політичне замовлення", - нардеп Грановський про звинувачення у рейдерстві

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" (БПП) Олександр Грановський вважає звинувачення на свою адресу з боку парламентарія Єгора Фірсова політичним замовленням.

"Вони (звинувачення, - ред.) звучать досить абсурдно. І скажу, що ті провадження, ті події, про які говорить колега Єгор Фірсов, були досліджені іноземними - зокрема, англійськими - судами, і сторона, яка була визнана винною в цих провадженнях, інша. Це, зокрема, пан Хіллар Тедер і підконтрольна йому компанія Arricano. Англійські суди постановили, що вони помилялися в усіх випадках, які вивчалися під час цих проваджень", - розповів він.

"Тому вважаю, що пан Фірсов, ймовірно (у мене немає подібних доказів, це лише мої припущення), відпрацьовує політичне замовлення, переслідуючи інтереси інших людей. Тому я в жодному разі не переймаюся і готовий відкрито про це говорити", - зазначив Грановський.

Також політик спростував, що належить до близького оточення Президента Петра Порошенка. "Я, як і будь-який інший депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка", мав контакти з Президентом під час своєї депутатської діяльності, не більше і не менше", - заявив він.

Дивіться також: "Подав документи в ГПУ, МВС і НАБУ про рейдерське захоплення, до якого причетний член "Блоку Петра Порошенка", наближена до Ігоря Кононенка людина, Олександр Грановський", - нардеп Фірсов. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n378189
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTFZGSnNkRWRCTUZsSVVYWjBRM2xNZVM5U1owNURNVEJNYmxGMFRrTXhNRmxFVW1ka1IwTXdURXhSZG01NlVtZGtSMFF3VEZJNE1FcElVWFU1UXlzd1RHOW5NRW92VVhSa1IwTXdXVVJSYzBORVVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору