EN|RU|UK
 Технології
  5388  8

 Завтра в Києві презентують нову систему електронного документообігу, - заступник глави АП

Завтра, 10 березня, в Українському Домі відбудеться презентація Системи електронного документообігу (СЕД).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків у Facebook.

"Завтра в приміщенні Українського Дому (вул. Хрещатик, 2) презентуємо Систему Електронного Документообігу (СЕД). СЕД було розроблено IT-спеціалістами Адміністрації Президента України та адаптовано до використання будь-якими державними інституціями чи органами влади в державі. Ми готові передати розробку для безкоштовного впровадження державним інституціям", - написав він.

За словами Шимківа, система надає доступ до розвинутої аналітики та звітності, які дають змогу аналізувати бізнес-процеси і приймати ефективні управлінські рішення.

"Впровадження системи документообігу - один з важливих кроків на шляху до переходу на електронне урядування. Буду радий бачити керівників міністерств та інших органів влади, які бажають автоматизувати процеси управління у своїх відомствах. Усвідомлюючи вашу зайнятість, протягом години, з 9:30 до 10:30, ми організуємо для вас експрес-презентацію системи та надамо повну інформацію", - зазначив він.

Зареєструватися на презентацію СЕД можна за посиланням: http://e-gov.ticketforevent.com/uk/

Також Шимків додав, що система працює в АПУ вже більше року в пілотному форматі. За цей час у системі зареєстровано понад 92 000 документів і 527 користувачів - співробітників та інтернів Адміністрації Президента.

Використання СЕД також допомогло:

1. На 80% підвищити оперативність опрацювання вхідних документів;
2. Впровадити швидкий пошук документа за номером, темою або контекстом;
3. Впровадити спільну паралельну роботу над одним документом без його дублювання та паралельного існування різних версій документа;
4. Забезпечити безпеку та розмежування доступу. Відслідковувати усі зміни документів та авторів цих змін.
5. Забезпечити мобільність.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n378192
VEhrdlVYRk9RelF3VEhwUmRYUkhWekJNU1haTU9VTXdNRXczVVhWMFIwUXdUSHBSZEdSRE9UQlpTamd3U1dKUmIya3pVbXgwUXprd1RGUlNaemxIUWpCWlRGSm5Ua2RYTUZrNU9EQktSRkYwVGtNNE1GcGlVWFprUjFjd1dVaFNaM1JIUVRCTVJGSm9kRWRYTUZrNVpqQktMMUpuVGtNeE1FeG1VWFZPUXpBd1RGaFJkbVJIUXpCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору