EN|RU|UK
 Політика України
  18681  67

 В історії з PayPal чітко простежується російський слід і вплив антиукраїнської пропаганди, - експерт "Реанімаційному пакету реформ"

Впровадження міжнародної системи інтернет-розрахунків PayPal в Україні може гальмуватися за вказівками Москви.

Про це пише на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук експерт "Реанімаційному пакету реформ" Ілля Кенігштейн, інформує Цензор.НЕТ.

"До речі, хочу повідомити ось що. Нижче - виключно моє суб'єктивне оціночне судження. У всій цій історії з PayPal чітко простежується російський слід і токсичний вплив антиукраїнської пропаганди. За моїми даними, за останні 3 місяці високопоставлені представники Держдепу (джерела не розкриваю) неодноразово стикалися з подібними ситуаціями російського впливу на рішення міжнародних компаній і їх присутності в Україні. На жаль, після контакту представників з головним офісом тієї чи іншої компанії головний офіс компанії в більшості випадків підтримував рішення власного регіонального офісу, посилаючись на бізнес-фактори, хоча було очевидно, що головна причина в іншому", - пише він.

"Інші джерела свідчать про блокування ряду рахунків у PayPal, які були створені з метою збору коштів для української армії. Причина, яка називалася, - фінансування тероризму. І навіть після перевірок авторитетних аудиторів, у ході яких з'ясовувалося, що кошти витрачалися на лікарські препарати для солдатів АТО, а рівень доказів фінансування тероризму та/або інших видів злочинної діяльності був нульовим, - рахунки все-одно були заблоковані.

Можливі причини, за якими ми заслуговуємо на подібне ставлення, - негативна репутація України в сферах онлайн-платежів і кіберзлочинності. Зрозуміло, цього у нас хоч греблю гати - ні для кого не секрет, що у зв'язку з відсутністю принципів невідворотності покарання (за наявності хоч трохи осудних законів) в Україні - повно кіберзлочинців. Але також їх повно і, наприклад, в Індії, де є PayPal. То ж логічним висновком, на тлі вищесказаного, залишається цілком ймовірний тиск на PayPal з боку уряду наших північних сусідів", - продовжує експерт.

За його інформацією, на зустрічі з PayPal був присутній представник російського офісу компанії. За стінкою перебував ще один представник компанії з Росії. Офіційна реакція європейського офісу PayPal, у відповідь на мій опублікований на ain.ua рапорт про зустріч - взагалі прийшла з московського PR-агентства, хоч і з посиланням на офіс PayPal в Центральній і Східній Європі. Я вважаю, що щойно у нас почався повноцінний Пейпалгейт. Ви чуєте, пане прем'єр-міністре?"- резюмував він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n378199
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU1owNURLekJaUkZGMVRrTXpNRXg0T0RCWlZGSnNkRU01TUV4RVVYWmtSMEl3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFaazVETHpCTWRsRnpUa2RETUZwaVVYUjBRemt3V2xsbk1GbElVWFZPUjBJd1dVeFJkR1JET0RCTVp6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору