EN|RU|UK
 Економіка
  1773  7

 Мінагрополітики готове передати ФДМ 429 підприємств

Незабаром Фонд державного майна України має намір продати 21 підприємство аграрного сектора.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, серед цих підприємств - Кіровоградський завод із виробництва продовольчих товарів, Яготинський рибгосп, м'ясо-молочний комплекс "Сіверський", "Світ ласощів" та ін.

Найдорожчим з них є Кіровоградський завод із виробництва продовольчих товарів, початкова вартість якого становить 22,38 млн грн.

Міністерство агрополітики і продовольства готове передати ФДМ 429 суб'єктів господарювання, 209 із яких знаходяться в процесі ліквідації через незадовільний фінансово-економічний стан, банкрутство, відсутність майна тощо, 127 перебувають у процесі реорганізації шляхом приєднання до інших держпідприємствам, а ще 42 (зокрема, ДП "Артемсіль" і ДП "Укрспирт") необхідно виключити з переліку підприємст, які не підлягають приватизації.

"У результаті роздержавлення підприємств галузі більше 100 тисяч осіб отримають землю через паї. Вони чекали цього більше 20 років", - підкреслив голова міністерства Олексій Павленко.

Мінагрополітики також зазначає, що тільки 15% підприємств з тих, які планується передати ФДМ, розташовані на території Києва та Київської області, решта - в інших регіонах.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n378207
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURlVEJNUkZKbmRFTTBNRXhtVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVXNU9SMWN3VEROUmMwNURlakJaUkZGMmRFTXZNRXczVVhVNVIxY3dXVXhSZFU1RE5qQk1hRGd3UzFSUmJFNURZdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору