EN|RU|UK
 Економіка, За кордоном
  48316  248

 Moody's відмовилося оцінювати економіку Росії

Міжнародне рейтингове агентство Moody's упродовж 2016 року має намір відкликати близько 150 рейтингів за національною шкалою, присвоєних російським емітентам.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Прайм", про це йдеться в прес-релізі Moody's.

"Рішення ухвалено згідно із законодавчими змінами та іншими потенційними обмеженнями, які впливають на присвоєння рейтингів за національною шкалою в Росії", - повідомляється в прес-релізі.

Рейтинги за національною шкалою є думкою щодо відносної кредитоспроможності емітентів і фінансових зобов'язань у конкретній країні. Рішення про відкликання рейтингів за національною шкалою не вплине на присвоєння рейтингів Moody's за глобальною шкалою, які представляють собою глобально зіставні оцінки відносної кредитоспроможності емітентів і фінансових зобов'язань.

"Moody's планує зберігати присутність на території Росії і продовжить надавати рейтинги за глобальною шкалою клієнтам в Росії та інших країнах цього регіону. Moody's проводить оцінку понад 250 емітентів у Росії, Казахстані, Азербайджані, Узбекистані, Таджикистані, Вірменії, Україні та Білорусі", - зазначається в повідомленні.

Згідно з новим російським законом про рейтингові агентства, "велика трійка" - Fitch, Moody's і S & P - з середини 2017 роки зможе привласнювати в Росії рейтинги за національною шкалою, тільки якщо відкриє в країні дочірні компанії і погодиться не відкликати присвоєні рейтинги під тиском іноземних держав.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Moody's може знизити кредитний рейтинг РФ


Источник: https://ua.censor.net.ua/n378268
TUZsVVVteDBRemt3VEVSUmRtUkhRakJNTjFGemRFTjNTVTVETmpCTVJGSm5kRU4zTUZsSVVtZDBSMEV3VERkU2FFNURkMGxPUjBSSlRrZEJNRXczVW1ka1IxY3dXbU4yVEhrNGRqQlpSRkYwWkVNMU1GbE1VWFZPUXprd1RFNDRWRmM1ZGxwSWEyNWpNM3BSYjA1REt6QlpTRkpzZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору