2164  27

Збірна України завоювала ще три медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

У Ризі (Латвія) завершився черговий день змагань у рамках чемпіонату Європи з боротьби, де збірна України завоювала три медалі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

У ваговій категорії до 60 кг. Оксана Гергель дійшла до фіналу, де зійшлася у вирішальній сутичці з Петрою Мааріт Оллі з Фінляндії. Тут сильнішою була суперниця, яка виграла з рахунком 2: 8.

А у ваговій категорії до 53 кг. Юлія Хавалджі-Благиня програла ще в 1/8 фіналу, але потім, у додатковому турнірі здобула ряд перемог і дійшла до малого фіналу - за бронзову медаль. У вирішальній сутичці українка здолала Наталію Буду з Молдови з рахунком 5: 2.

У чоловіків у ваговій категорії до 65 кг. бронзу завоював Семен Радулов, який у сутичці за 3-є місце виграв у АгаХусейна Мустафаєва з Азербайджану.

Читайте: Украинский биатлонист Семенов стал бронзовым призером Чемпионата мира

Напередодні борці збірної України також завоювали три медалі - два срібла і бронзу. Таким чином, на рахунку українців уже шість нагород.