EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  7344  21

 Кабмін створив Державний університет інфраструктури та технологій у Києві

Кабінет Міністрів створив Державний університет інфраструктури та технологій у Києві.

Про це йдеться в розпорядженні №151 від 29 лютого, опублікованому на сайті уряду 10 березня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Кабмін погодився з пропозицією Міністерства освіти і науки про реорганізацію Державного економіко-технологічного університету транспорту і Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного шляхом злиття, із подальшим утворенням на їхній базі Державного університету інфраструктури та технологій.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Минобразования закроет еще 10 вузов, - Квит

Реорганізацію передбачається здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених міністерству для підготовки кадрів.

Уряд постановив, що студенти Економіко-технологічного університету транспорту і Київської державної академії водного транспорту продовжать навчання в Університеті інфраструктури та технологій.

У повідомленні, доданому до розпорядження, зазначається, що реалізація такого рішення забезпечить: оптимізацію мережі вищих навчальних закладів з урахуванням потреб ринку праці; усунення дублювання спеціальностей і спеціалізацій із підготовки фахівців, нераціональне формування обсягів підготовки фахівців із вищою освітою за кошти державного бюджету; зменшення витрат держбюджету на управління вузами завдяки централізації управління без зниження ефективності та якості підготовки фахівців.

Також читайте: Госзаказ на студентов будет распределяться между вузами на конкурсной основе, - Минобразования
Источник: https://ua.censor.net.ua/n378456
VEhrNGRrdzVReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGelNIcFJjM1JET1RCTVpEZ3dTbkpSYzA1RGVEQk1lbEpzZEVNNQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору