EN|RU|UK
 Політика України
  8970  51

 Одеська митниця попросила прокуратуру перевірити причетність співробітників СБУ до системного захисту корупціонерів, - Марушевська

Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська заявляє про те, що СБУ покриває корупціонерів, замішаних у махінаціях на митниці. А також намагається дискредитувати роботу Одеської митниці.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала начальник Одеської митниці Юлія Марушевська, передає Цензор.НЕТ.

"Такий жест "залякування" не працює. Вчора Одеська митниця просила прокуратуру Одеської області розпочати розслідування для виявлення можливої причетності співробітників СБУ до нечесної конкурентної боротьби і спроб підставити Одеську митницю в політичному руслі. Необхідно відзначити доволі оперативний початок кримінального провадження прокуратурою", - розповіла вона.

"Однак сьогодні СБУ не змусила себе довго чекати і "відповіла" приїздом на Одеську митницю в рамках "позапланової перевірки". Співробітники СБУ з нікому не зрозумілих причин приїхали перевіряти "секретну інформацію і державну таємницю".

"Дивує, що СБУ Одеської області зацікавилася державною таємницею тільки після нашої заяви. Ми очікували, що для СБУ будуть цікаві факти можливих порушень з боку своїх співробітників. Однак вони вирішили приїхати до нас з перевіркою. Така "відповідь" може розцінюватися тільки як системний захист потенційних корупціонерів, що вселяє в нас сумнів, що вчорашня інформація, на жаль, може виявитися правдою", - констатувала Марушевська.

Також вона нагадала, з чого почалася ця історія: 9 березня Одеська митниця попросила Обласну прокуратуру перевірити причетність працівників СБУ до нечесної конкурентної і політичної боротьби, в тому числі у створенні штучних проблем для бізнесу. І попросила прокуратуру встановити, чи справді співробітники СБУ використовуються як інструмент у нечесній конкурентній або політичній боротьбі, і з'ясувати, чи замішані в будь-яких незаконних діях співробітники митниці.

Читайте: Одеська митниця за 2 місяці перевиконала план надходжень на 183 млн грн. Виявляється, в Україні безліч людей, готових платити податки і працювати прозоро, - Саакашвілі

За словами першого заступника начальника Одеської митниці Семена Кривоноса, на телефон одного з членів створеної на Одеській митниці експертно-аналітичної групи надійшло повідомлення, в якому представник бізнесу вказує на штучно створені проблеми.

Підприємець стверджує, що його бізнес-конкурент, іменований Артуром Прузовським, визначив своєю власною вотчиною сферу імпорту мотоблоків.

"Нібито це тільки його справа і ніхто більше, крім нього, не може нею займатися, - пояснює Семен Кривонос, - для цього пан Прузовський нібито "замовляє" створення проблем будь-якого свого конкурента, який з ним попередньо не домовився. Ці проблеми він організовує через різні силові структури. Наприклад, він призначає через всі можливі служби вантаж конкурента на контроль".

У повідомленні зазначається, що в цій схемі також беруть участь працівники відділу контрабанди Одеської митниці.

"Що є найбільш істотним для нас - це те, що у зверненні згадується про те, що СБУ поспішила отримати санкцію в суді на доступ до вантажу в рамках нібито вигаданої кримінальної справи про неналежне проведення процедур митного оформлення", - зазначив перший заступник начальника Одеської митниці.

Тепер СБУ підштовхує бізнесмена підставити працівників Одеської митниці, перевівши ситуацію в політичне русло.

Семен Кривонос процитував один з епізодів повідомлення: "Сьогодні працівники СБУ виходять на мене з пропозицією спільно з ними підставити працівників митниці, перевести ситуацію в політичну площину, обіцяючи при цьому прискорити вирішення проблеми. Водночас, про рішення суду, яке дає право конфіскувати мої контейнери як предмет кримінальної справи і корупції, замовчують. Моє бачення їхньої мети: використовувати мене і мій вантаж для того, щоб показати неефективність роботи митниці, при цьому, відібравши вантаж собі на склад, виконати "замовлення" мого конкурента - затягнути процедуру отримання мною мого ж товару".

"Співробітники СБУ, які вийшли на мене, поставили мені ультиматум: якщо я не погоджуся на їхні умови, часу чекати в них немає - вони самі зайдуть на митницю, згідно з отриманими санкціями, натякаючи, що тоді за безпеку мого товару вони відповідальності не несуть", - йдеться в повідомленні підприємця.Источник: https://ua.censor.net.ua/n378509
VEhrdlVXNU9RM2N3V1VSU1p6bEhTVEJNV0ZGemRFZENNRmw2VVhWMFEzZE1lUzlSZFhSREt6QlpSRkpuT1VNdk1GbGlVbXgwUjFCbVRrTm9NRXBJVVc4emVsRjJUa00wTUZsTVVYWmtRelF3V1dKU2FqTjZVVzUwUXpBd1RGaFNaMlJEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору