EN|RU|UK
 Економіка
  4282  15

 "Укрзалізниця" не підвищуватиме вартість квитків на нічний швидкий поїзд Одеса-Київ

Вартість квитків на фірмовий потяг 1-го класу №106 / 105 "Чорноморець" сполученням Одеса - Київ у зв'язку з численними зверненнями громадськості буде знижена з 27 березня у зв'язку зі зміною категорійності складу на "Нічний швидкий", тоді як раніше "Укрзалізниця" анонсувала майже дворазове підвищення цін на проїзд у цьому поїзді.

У зв'язку із численними зверненнями громадян та для забезпечення якісного обслуговування пасажирів, з 27 березня 2016 року фірмовий поїзд 1-го класу №106/105 "Чорноморець" сполученням Одеса - Київ формування регіональної філії ПАТ УЗ "Одеська залізниця" курсуватиме як поїзд категорії "Нічний швидкий", - повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Одеської залізниці.

Згідно з повідомленням, ві дповідний атестат та акт було надано ПАТ "Укрзалізниця" 10 березня 2016 року.

У прес-службі наголошують, що р ізниця вартості проїзних документів, оформлених за тарифом "Нічний експрес" з підвищеним коефіцієнтом фірмовості, до тарифу поїзда "Нічний швидкий" буде повертатися готівкою (з вини залізниці) за зверненням пасажира після завершення поїздки.

Що стосується проїзних документів, які були оформлені пасажирами через Інтернет, різницю вартості буде компенсовано у претензійному порядку.

У прес-службі додали, що для отримання різниці вартості проїзду пасажиру необхідно звернутися пісдя завершення поїздки у квиткову касу станції прибуття для оформлення заяви на повернення коштів.

Читайте: Усі потяги України сьогодні посигналять на знак підтримки Савченко

Источник: https://ua.censor.net.ua/n378666
VEhrNGRrdzVRMm93VEhKU1owNURNekJNUkZGMU9VZFhNRXhtVVhaa1F6UXdXV0pTYWpONlVXNTBRekF3VEZoU1oyUkRkdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору