2061  20

Українські борці завоювали три бронзи чемпіонату Європи

У Ризі завершився черговий день чемпіонату Європи з боротьби, де українці завоювали дві бронзові нагороди в жіночій боротьбі і одну - в турнірі чоловіків-вільників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН

У жінок у ваговій категорії до 58 кг Ганна Василенко у вирішальному поєдинку за бронзу боролася з Елін Йоханой Нільссон зі Швеції і виграла з рахунком 4:2. Цікаво, що чемпіонкою Європи у цьому виді програми стала екс-українка Наталія Синишин, яка представляє нині Азербайджан. У фіналі вона здолала Грейс Якоб Бюллен з Норвегії - 3:1.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Збірна України завоювала ще три медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

А у ваговій категорії до 69 кг. Аліна Стадник Махиня здобула дострокову перемогу над Адіной Оленою Попеску з Румунії - 12:2.

У чоловічих змаганнях в суперважкій ваговій категорії до 125 кг в сутичці за бронзу Ален Засєєв поборов Даніеля Лігеті з Угорщини з рахунком 11:6.

Усього на рахунку українців вже 11 нагород першості.

Дивіться також: Нову форму збірної України з футболу презентували в Києві. ВІДЕО